Filmowanie z Powietrza – Filmowanie Dronem – Zdjęcia Lotnicze

 

Realizowane przez nas projekty filmowe są kompletne dzięki połączeniu filmowania z powietrza przy użyciu drona oraz ujęć statycznych kręconych tradycyjnie z ziemi. Perspektywa filmowania z drona daje nam dużą możliwość zaprezentowania dużych przestrzeni w postaci m.in hal magazynowych, pensjonatów i hoteli, miast, wydarzeń jak i działek pod zabudowę. Zapewniamy znakomitą jakość nagranego materiału filmowego dzięki zastosowaniu nowoczesnych platform latających oraz profesjonalnych kamer naziemnych. Nasz zespół pracuje w ekipie licencjonowanego operatora drona oraz operatora kamery osobno, co przekłada się na znakomity efekt nagrań. Każdy realizowany przez nas film, wzbogacić można dodatkowo o podkład muzyczny, lektora bądź efekty specjalne. Prosimy zapoznać się z ofertą, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.

Do tego celu wykorzystujemy bezzałogowy statek powietrzny zwany powszechnie dronem, który wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości UltraHD 4K i obsługiwany jest przez dwie osoby – pilota drona i operatora kamery. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjne i niepowtarzalne ujęcia dronem z lotu ptaka.

Ze względu na niewielkie rozmiary, dron jest w stanie dotrzeć do miejsc niedostępnych dla śmigłowców. Ujęcia takie wykorzystuje się w szerokim zakresie takim jak: inspekcje techniczne, dokumentacje budowlane, filmy promujące i reklamowe, teledyski, wideorealcje z imprez plenerowych i uroczystości.

Dzięki transmisji obrazu w czasie rzeczywistym (bezpośrednio z kamery umieszczonej na dronie) nasze urządzenie można wykorzystywać do prowadzenia relacji „na żywo”. Nadaje się również jako środek pomocny w zapewnieniu bezpieczeństwa imprez masowych lub narzędzie wsparcia w akcjach ratunkowych i poszukiwawczych.

Nie tylko dron!

Oferujemy również usługi filmowania z wykorzystaniem profesjonalnych kamer naziemnych. Daje to możliwość stworzenia wyjątkowego materiału opartego zarówno o ujęcia klasyczne – naziemne oraz z „lotu ptaka”. Doskonały efekt gwarantowany.

Co z nagranym materiałem?

Wszystko zależy od potrzeb. Możemy dostarczyć zarówno surowe nagranie do dalszej obróbki we własnym zakresie jak również w pełni przygotowany, zmontowany i gotowy do emisji/publikacji materiał filmowy. Montażem i obróbką zajmą się nasi doświadczeni fachowcy od postprodukcji, którzy gwarantują konsultacje podczas powstawania projektu.

Co nas wyróżnia? Efekty 3D!

Naszym wyróżnikiem jest to, że potrafimy łączyć nagrania wideo z techniką tworzenia napisów i obrazów 3D. Daje to niecodzienne efekty idealnie nadające się do filmów reklamowych i promocyjnych.

Bezpieczeństwo

Dla nas priorytetem jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie wznosimy się w zakazanych przestrzeniach powietrznych, a tam gdzie jest to wymagane, o locie informujemy odpowiednie służby. Dron to nie zabawka, dlatego nie udostępniamy go osobom trzecim. 

Precyzja

Precyzyjne wykonywanie każdego zlecenia, to gwarancja zadowolenia z efektów naszej pracy. Bez względu na rodzaj zadania, na każdym jego etapie wykonamy je z jednakową skrupulatnością i rzetelnością. Dokładne zaplanowanie pracy i indywidualne podejście, to recepta na spełnienie Państwa wszystkich oczekiwań.

Mobilność

Sami nie wyznaczamy sobie granic. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni , więc dotrzemy do każdego. Realizujemy filmy i zdjęcia z drona robione w ciągu dnia i nocą, bez względu na porę roku. Wrocław, Dolny Śląsk, Opole, Legnica i dalej, gdzie zlecenie nas poniesie.