BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

BennyART Studio

Profesjonalna Fotografia

Fotografia

Fotografia-Slubna-fotografia-okolicznosciowa-BennyART-Studio-Wroclaw-tel.-664968574-Benedykt-Blaszczynski

 Fotografia Ślubna – Okolicznościowa 

SESJA ŚLUBNA, SESJA REPORTAŻOWA CHRZEST, SESJA URODZINOWA, PIERWSZA KOMUNIA ŚW.

 

Jest tak wiele okazji, które możemy wspólnie zatrzymać w kadrach malowanych emocjami. Od dnia narodzin dziecka gdzie mogę być razem z Wami w szpitalu tworząc wspaniały reportaż tego tak ważnego dla Was i dla Waszego maleństwa dnia. Możecie zaprosić mnie do domu gdzie maluszek spędza swoje pierwsze dni poznając świat. Zapiszę w kadrach Waszą codzienność, te pierwsze piękne chwile. Pierwsze urodziny, bywa że najważniejsze, gdzie spotyka się cała rodzina, a później chrzest, Pierwsza Komunia Święta oraz Ślub.
Te i jeszcze wiele innych okazji mogę spędzić z Wami. Zapewne macie wiele pytań, proszę piszcie lub jeśli wolicie bliższy kontakt zadzwońcie lub spotkajcie się ze mną osobiście.

Fotografia Biznesowa

Korzystne zdjęcia są obowiązkowym punktem każdej strategii rozwoju zawodowego. Inwestycja w nienaganną prezencję to inwestycja w Twoją karierę. Fotografia biznesowa ukaże Cię jako godnego zaufania specjalistę w swojej dziedzinie. Ugruntuje pozycję na rynku pracy lub w branży, w której rozwijasz działalność. Podkreśli cechy, które chcesz wyeksponować i ociepli wizerunek. Wrocław oferuje mnóstwo stylowych miejsc, które będą doskonałym otoczeniem do wykonania takiej sesji, choć bez problemu można przeprowadzić ją także w studiu.

Fotografia biznesowa sprawdzi się w materiałach marketingowych, na firmowej stronie internetowej, blogu, w mediach społecznościowych. Jeśli publikujesz w prasie branżowej lub wydajesz właśnie książkę, pamiętaj, że dobre zdjęcie autora to podstawa. Źle dobrane może przekreślić Cię w oczach potencjalnego czytelnika. Dlatego warto dbać o wizerunek wszędzie, gdzie chcesz być postrzegany przez pryzmat swoich kompetencji i pozostawiać pozytywne wrażenie.

Fotografia-Biznesowa-BennyART-Studio-Wroclaw-tel.-664968574-Benedykt-Blaszczynski
Fotografia-Produktowa-BennyART-Studio-Wroclaw-tel.-664968574-Benedykt-Blaszczynski

 Fotografia Produktowa

Podstawą naszej oferty jest fotografia produktowa . Doskonale zdajemy sobie sprawę iż obecnie sprzedaż produktów odbywa się w oparciu o dobre zdjęcia produktów. Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów zapewniamy wysokiej jakości zdjęcia produktów-packshoty, czyli zdjęcia wykonywane najczęściej na gładkich, białych tłach.

Zapewniamy także wysokiej jakości retusz wykonywanych przez nas zdjęć. Wykonujemy również zdjęcia reklamowe produktów w aranżowanych scenografiach, z wykorzystaniem efektownego oświetlenia.

Fotografia Reportażowa

Fotografia reportażowa zaczęła rozwijać się już w XIX wieku, przeżywając swój największy rozkwit w drugiej połowie XX wieku. Dziś trudno wyobrazić sobie brak tej dziedziny sztuki, która w niesamowity sposób ujmuje aktualny obraz rzeczywistości. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, czym jest reportaż, jaka jest jego historia, a także jak zacząć swoją przygodę z autentycznymi zdjęciami, które mogą trafić nawet na pierwsze strony gazet.

Fotografia reportażowa wyróżnia się przede wszystkim swoim celem – ma za zadanie informować, przekazywać prawdziwy, niezakłamany obraz. Oczywiście nawet zdjęcia w tym koncepcie mogą być artystyczne i podkreślające punkt widzenia fotografa. Fotoreportaż ma za zadanie informować o bieżących wydarzeniach i dawać wrażenie, że autor był uczestnikiem przedstawionych sytuacji. Najczęściej ma on charakter społeczny, jednak zdarzają się także sprawozdania zdjęciowe z wydarzeń sportowych, kulturalnych, politycznych, a także obrazujące np. piękną przyrodę niedostępną dla zwykłego człowieka

Fotografia-Rodzinna-BennyART-Studio-Wroclaw-tel.-664968574-Benedykt-Blaszczynski

Adres

 

54-061 Wrocław

ul. Główna 94/22

 

Telefon

 

tel. +48664968574

 

Biuro czynne

 

Pon. – Piątek.:  08.00 – 20.00

Sobota: 09.00 – 16.00

 

Przed przyjazdem Prosimy o kontakt telefoniczny i umówienie się na wizytę

Zadowolonych Klientów

Lat na rynku

Zawodowych grafików, filmowców i fotografów

Skip to content