BennyART Studio

Filmowanie, Fotografia, Produkcja Filmowa

BennyART Studio

Streaming, transmisje, wydarzenia LIVE

BennyART Studio

Streaming, transmisje LIVE, wydarzenia

BennyART Studio

Filmowanie, Fotografia, Produkcja Filmowa

BennyART Studio

Filmowanie, Fotografia, Produkcja Filmowa

BennyART Studio

Filmowanie, Fotografia, Produkcja Filmowa

BennyART Studio

Filmowanie, Fotografia, Produkcja Filmowa

Filmowanie z Powietrza – Filmowanie Dronem – Zdjęcia Lotnicze

 

Realizowane przez nas projekty filmowe są kompletne dzięki połączeniu filmowania z powietrza przy użyciu drona oraz ujęć statycznych kręconych tradycyjnie z ziemi. Perspektywa filmowania z drona daje nam dużą możliwość zaprezentowania dużych przestrzeni w postaci m.in hal magazynowych, pensjonatów i hoteli, miast, wydarzeń jak i działek pod zabudowę. Zapewniamy znakomitą jakość nagranego materiału filmowego dzięki zastosowaniu nowoczesnych platform latających oraz profesjonalnych kamer naziemnych. Nasz zespół pracuje w ekipie licencjonowanego operatora drona oraz operatora kamery osobno, co przekłada się na znakomity efekt nagrań. Każdy realizowany przez nas film, wzbogacić można dodatkowo o podkład muzyczny, lektora bądź efekty specjalne. Prosimy zapoznać się z ofertą, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.

Do tego celu wykorzystujemy bezzałogowy statek powietrzny zwany powszechnie dronem, który wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości UltraHD 4K i obsługiwany jest przez dwie osoby – pilota drona i operatora kamery. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjne i niepowtarzalne ujęcia dronem z lotu ptaka.

Ze względu na niewielkie rozmiary, dron jest w stanie dotrzeć do miejsc niedostępnych dla śmigłowców. Ujęcia takie wykorzystuje się w szerokim zakresie takim jak: inspekcje techniczne, dokumentacje budowlane, filmy promujące i reklamowe, teledyski, wideorelacje z imprez plenerowych i uroczystości.

Dzięki transmisji obrazu w czasie rzeczywistym (bezpośrednio z kamery umieszczonej na dronie) nasze urządzenie można wykorzystywać do prowadzenia relacji „na żywo”. Nadaje się również jako środek pomocny w zapewnieniu bezpieczeństwa imprez masowych lub narzędzie wsparcia w akcjach ratunkowych i poszukiwawczych.

Nie tylko dron!

Oferujemy również usługi filmowania z wykorzystaniem profesjonalnych kamer naziemnych. Daje to możliwość stworzenia wyjątkowego materiału opartego zarówno o ujęcia klasyczne – naziemne oraz z „lotu ptaka”. Doskonały efekt gwarantowany.

Co z nagranym materiałem?

Wszystko zależy od potrzeb. Możemy dostarczyć zarówno surowe nagranie do dalszej obróbki we własnym zakresie jak również w pełni przygotowany, zmontowany i gotowy do emisji/publikacji materiał filmowy. Montażem i obróbką zajmą się nasi doświadczeni fachowcy od postprodukcji, którzy gwarantują konsultacje podczas powstawania projektu.

Efekty 3D

Naszym wyróżnikiem jest to, że potrafimy łączyć nagrania wideo z techniką tworzenia napisów i obrazów 3D. Daje to niecodzienne efekty idealnie nadające się do filmów reklamowych i promocyjnych.

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo

Dla nas priorytetem jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie wznosimy się w zakazanych przestrzeniach powietrznych, a tam gdzie jest to wymagane, o locie informujemy odpowiednie służby. Dron to nie zabawka, dlatego nie udostępniamy go osobom trzecim. 

Precyzja

Precyzyjne wykonywanie każdego zlecenia, to gwarancja zadowolenia z efektów naszej pracy. Bez względu na rodzaj zadania, na każdym jego etapie wykonamy je z jednakową skrupulatnością i rzetelnością. Dokładne zaplanowanie pracy i indywidualne podejście, to recepta na spełnienie Państwa wszystkich oczekiwań.

Mobilność

Sami nie wyznaczamy sobie granic. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni , więc dotrzemy do każdego. Realizujemy filmy i zdjęcia z drona robione w ciągu dnia i nocą, bez względu na porę roku. Wrocław, Dolny Śląsk, Opole, Legnica i dalej, gdzie zlecenie nas poniesie.

Skip to content